Oferta

Projektowanie systemów PV

Projektowanie systemów PV

Posiadamy najnowsze oprogramowanie do tworzenia i projektowania systemów fotowoltaicznych, dzięki temu jesteśmy w stanie zaoferować najwyższej jakości kompleksowe przygotowanie oraz wykonawstwo farm solarnych, gwarantując przy tym realizację założeń inwestycyjnych. Activia to najlepsze rozwiązania w najnowszej technologii, co oznacza bezpieczeństwo i najwyższą jakość usług. 

Projektowanie systemów PV
Dostawa sprzętu technicznego

Dostawa sprzętu

Dostawa sprzętu technicznego

Współpracujemy  z dostawcami podzespołów -  panele fotowoltaiczne, inwertery, konstrukcje wsporcze, okablowanie, elementy DC/AC. W razie potrzeby, możemy dostarczyć brakujące elementy.

Fotowitalika montaż

montowanie systemów energii odnawialnej

Montaż systemów PV

Głównym zadaniem Activii jest montaż projektów PV. Wykonaliśmy ponad 600 MW instalacji naziemnych i dachowych. Współpracujemy i zatrudniamy ponad 200 specjalistów Instalatorów. Każda osoba ma odpowiednie doświadczenie i uprawnienia do pracy.

przeprowadzane pomiary

Pomiary i diagnostyka

Jako profesjonaliści doskonale wiemy, jak ważna jest sprawność i bezawaryjność systemów PV – odpowiedni montaż solarów to połowa sukcesu – drugą połową są odpowiednio i cyklicznie przeprowadzane pomiary oraz diagnostyka. To one wpływają na sprawność i bezawaryjną pracę, dlatego w naszej ofercie odnaleźć można pomiary, diagnostykę oraz monitoring wydajności.

Przeprowadzanie pomiarów

Serwis pogwarancyjny

Serwis pogwarancyjny

W trosce o prawidłowe funkcjonowanie wykonanych przez nas instalacji PV proponujemy umowę na serwis pogwarancyjny. Wykonujemy cyklicznie pełny zakres prac – od konserwacji, koszenia trawy, aż do kompleksowych napraw.

Serwis pogwarancyjny instalacji

Activia Sp. z o.o.


ul. Wzgórze Bernadowo 58
81-583 Gdynia

KRS: 0000449003
NIP: PL586-228-10-86

Farmy Fotowoltaicznetel.: +48662020030
mail.: michal@activiagroup.pl

Mikroinstalacjetel.: +48794123750
mail.: realizacje@activiagroup.pl